ajaxLoader
Kobiety Butterfly Flower Druku

Kobiety Butterfly Flower Druku

zł124.80zł178.40

Moda Damska, Najfatalniejszy, Bluzy Z Kapturem i Bluzy

BLUZY I BLUZY DLA KOBIET

Ruch mody athleisure przekształcił ubrania, które kiedyś były zarezerwowane na zajęcia na siłowni i do ćwiczeń, w codzienny niezbędnik. Bluzy i bluzy damskie zapewniają maksymalny styl i wygodę w każdym miejscu. Niezależnie od tego, czy załatwiasz sprawunki, czy po prostu odpoczywasz w domu, damskie bluzy z kapturem oferują wszechstronność, która nie ma sobie równych w Twojej garderobie.

Swetry a bluzy z kapturem na zamek

Bluzy z kapturem: Najpopularniejszy rodzaj bluzy z kapturem, pulower, po prostu zakłada się na głowę. Wiele bluz z kapturem jest wyposażonych w sznurek, który pozwala regulować otwór na głowę i dopasowanie kaptura. Mogą również mieć dużą kieszeń kangurkę, idealną do przechowywania niezbędnych rzeczy lub ogrzania rąk.

Bluzy z kapturem na zamek: ten styl pasuje bardziej jak kurtka i jest idealny do warstw, ponieważ można je nosić z zamkniętym zamkiem błyskawicznym lub pozostawionym otwartym. Bluzy zapinane na zamek mają zazwyczaj dwie kieszenie do przechowywania i mają regulowany sznurek.

Przewiń damskie bluzy i bluzy z kapturem od ModneKolory w różnych kolorach, które idealnie pasują do Twoich najwygodniejszych biegaczy. Lub jeśli jest dla Ciebie bardziej workowaty, tym lepiej, kupuj oversize'owe bluzy i kieruj tym stylem streetwearowym.