ajaxLoader

Moda Męska, Torby, Portfele

PORTFELE MĘSKIE

To, jak nosisz swoją walutę, mówi wiele o Twoim osobistym stylu i możesz mieć pewność, że zrobisz odważne oświadczenie, nosząc jeden z wielu stylów męskich portfeli z ModneKolory! Dawno minęły czasy, w których istniała tylko jedna lub dwie opcje męskiej waluty. ModneKolory oferuje szeroki wybór najnowszych stylów męskich portfeli, w tym portfele bifold, portfele trifold, portfele z technologią RFID i klipsy do pieniędzy.

Męskie portfele składane

Portfele Bifold mają dwie sekcje i są składane na pół. Ponieważ jest składany tylko raz, portfel bifold jest zwykle cieńszy niż potrójnie (oczywiście w zależności od tego, jak jest wypełniony). Chociaż dwie sekcje, w przeciwieństwie do trzech w potrójnej części, zapewniają nieco mniej miejsca na zawartość, smuklejsza konstrukcja zazwyczaj stanowi lepszą opcję do noszenia portfela w kieszeni spodni.

Portfele męskie Trifold

Portfele Trifold mają trzy sekcje z dwoma zakładkami. Dwukrotne złożenie sprawia, że ​​portfele trifold są grubsze niż portfele bifold, ale w zależności od projektu portfel trifold może zająć mniej miejsca w kieszeni niż bifold. Ponieważ portfel jest podzielony na trzy części, może zapewnić więcej miejsca niż bifold na rachunki, karty lub monety.

Męskie portfele blokujące RFID

Wraz z postępem technologii i wzrostem jej znaczenia w naszym codziennym życiu, rośnie też zdolność niedoszłych złodziei do wykorzystania jej przeciwko nam. Kradzież tożsamości przerodziła się w epidemię, która każdego roku dotyka miliony osób i rodzin. Jedną z najczęstszych form kradzieży tożsamości jest tzw. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby, aby uchronić się przed padnięciem ofiary tej szczególnie skrytej formy cyberprzestępczości – jednym z najpopularniejszych jest użycie portfela blokującego RFID.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz, jaki masz status finansowy lub społeczny, każdy jest potencjalną ofiarą tego rodzaju kradzieży tożsamości. Dlatego tak ważne jest, aby w dzisiejszym cyfrowym, opartym na technologii świecie być o krok do przodu. Nie narażaj swoich poufnych danych na ryzyko wpadnięcia w niepowołane ręce. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść bezpieczeństwo swoich poufnych danych na wyższy poziom, koniecznie kup ModneKolory dla portfela blokującego RFID, który jest właśnie dla Ciebie.