ajaxLoader

Moda Damska, Buty, Buty na Obcasie

Wysokie obcasy

Jak przenosisz swój styl na nowe wyżyny? Wejdź na szpilki, dostępne na ModneKolory. Od szpilek po sandały, mamy dla Ciebie idealne buty na wysokim obcasie.

Obowiązkowe wysokie obcasy:

Szpilki. Czy chcesz, aby Twoje obcasy były seksowne? Rozłóż swoje rzeczy w szpilkach. Niezależnie od tego, czy wolisz czółenka, czy sandały z paskami, spodoba ci się nasza szeroka gama opcji.

Obcasy blokowe. Szukasz obcasów o większej stabilności? Dzięki szerszej podstawie, obcasy na słupku są zwykle wygodniejsze i łatwiejsze do chodzenia niż szpilki. Aby uzyskać modny wygląd, sprawdź dwuczęściowe sandały na słupku na słupku.

Obcasy na platformie. Chcesz górować nad tłumem? Obcasy na platformie do podniebnego stylu. Te buty mają grubą podeszwę połączoną z wysokim obcasem. Zmniejszając kąt stopy, platformy wydają się być wygodniejsze niż typowe obcasy.

Obcasy bez pięty. Obcasy bez pięty z odkrytymi plecami i paskiem to klasyka w Twojej kolekcji butów. Aby pasek się nie zsuwał, upewnij się, że buty bez pięty mają idealny rozmiar.

Lakierki. Czym różnią się czółenka od szpilek? Czółenka mają bardziej rozsądną wysokość obcasa, która jest idealna na dzień w biurze. Te buty idealnie pasują do ołówkowych spódnic lub garsonek. Zachowaj swoje szpilki na zabawny wieczór.

Sandały na obcasie. Jak podgrzać swój wieczorny look? Sandały z paskiem na obcasie to must-have, gdy chcesz się ubrać, by zaimponować. Oceń te style w neutralnych lub metalicznych odcieniach, które z łatwością dopasują się do wszystkich Twoich ulubionych stylizacji.