ajaxLoader

Moda Męska, Akcesoria, Krawat & Szelki

Krawaty i muchy męskie

Kupuj męskie krawaty i muchy na ModneKolory. Od klasycznych czarnych krawatów po zabawne wzorzyste krawaty, wszystko tkwi w szczegółach. Dodaj wyrafinowania i osobowości do swojego wyglądu dzięki szerokiej gamie męskich krawatów i muszek ModneKolory. Kupuj krawaty męskie w pobliżu najbliższego sklepu ModneKolory. Lub kup naszą szeroką gamę męskich krawatów dostępnych online i wygodnie na własnej kanapie. Dodatkowo miej oko na świetne wyprzedaże męskich krawatów. Niezależnie od tego, czy jest to uroczysta okazja, czy biuro, mamy kolory, wzory i fasony, których potrzebujesz! Nie zapomnij też nauczyć się wiązać krawat! Nasze filmy instruktażowe, jak zawiązać krawat w węzeł Pratt, Half Windsor lub metodę „cztery w ręku”, są świetnymi przewodnikami.

Czy męskie muszki można nosić do garnituru?

Oczywiście! Kiedy nosisz męską muszkę do garnituru, składasz oświadczenie. Spróbuj dodać muszkę z tkaniny Liberty w kwiaty do naszego klasycznego garnituru z wełny w mikro kratkę, aby uzyskać odważny akcent w klasycznym stylu, lub wróć do podstaw z jedwabną muszką. Po prostu baw się tym!

Czy krawaty męskie mają pasować do koszuli?

Sekret dopasowania męskich krawatów do koszuli polega na rozważeniu szerokości, koloru i, jeśli to możliwe, wzoru krawata. Upewnij się, że kolor krawata pasuje do koszuli, a wzór się nie kłóci. Szerokość krawata powinna być proporcjonalna do stylu garnituru. Niektóre krawaty, które można łatwo dopasować do koszul, to pasiasty wąski jedwabny krawat i jedwabny krawat Solid Standard.