ajaxLoader

Moda Męska, Najfatalniejszy, Koszule

Stylowa męska koszula zapinana na guziki może uatrakcyjnić garderobę na co dzień, do pracy lub na wizytę, aby dodać klasycznego akcentu, który pasuje do wszystkich scenariuszy i zestawów. Nie brakuje krojów, kolorów i wzorów do wyboru, dlatego jest koszula zapinana na guziki, która jest właśnie dla Ciebie.

Męska koszula

Jedną z pierwszych rzeczy, które należy wiedzieć przy zakupie męskiej koszuli zapinanej na guziki, jest jej krój. Krój odnosi się do tego, w jaki sposób korpus koszuli i otwory na rękawach spoczywają na ciele. Oto kilka popularnych typów koszul:

Klasyczny/Regularny krój: Koszule o klasycznym kroju mają luźne otwory na ramiona, regularny korpus i tradycyjne otwory na rękawach.

Smukły krój: Modne koszule o dopasowanym kroju mają wysokie otwory na ramiona, lekko wąski i prosty korpus ze zwężanymi otworami na rękawach.

Extra-Slim Fit: Koszule o wyjątkowo wąskim kroju mają jeszcze wyższe otwory na ramiona, dopasowaną klatkę piersiową i ramiona oraz zwężane otwory w talii i rękawach.

Wszystkie te opcje dopasowania koszul są dostępne w standardowych rozmiarach, a także w rozszerzonych opcjach rozmiarów. Mając do wyboru zarówno zwykłe, duże, jak i wysokie, na pewno znajdziesz koszulę w odpowiednim rozmiarze, której potrzebujesz dla swojego typu sylwetki.

Inną rzeczą do rozważenia podczas wyszukiwania bluzy z guzikami jest to, czy chcesz mieć krótkie, czy długie rękawy. Krótkie rękawy są idealne do noszenia w ciepłe dni lub na bardziej nieformalne okazje, podczas gdy długie rękawy są bardziej tradycyjne i oferują klasyczny wygląd.

Rodzaje obroży

Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie męskiej koszuli zapinanej na guziki, jest rodzaj kołnierzyka. Różne typy kołnierzyków zapewniają różny wygląd, a także różne funkcje. Zajrzyj poniżej, aby uzyskać więcej informacji o różnych stylach kołnierzyków i o tym, jak najlepiej sprawdzają się w Twojej garderobie!

Odcinany kołnierzyk: ten uniwersalny kołnierzyk można nosić w górę lub w dół, z krawatem lub bez. Koszule z wyciętym kołnierzykiem dobrze komponują się również ze sportowym płaszczem i spodniami do garnituru lub po prostu w połączeniu z prostymi dżinsami.

Rozłożony kołnierz: bardziej formalny kołnierz, który uzupełnia szeroką gamę węzłów krawatowych.

Kołnierzyk punktowy: Tradycyjny kołnierzyk, który ma mniej miejsca na węzły krawatowe niż kołnierz rozłożony. To sprawia, że ​​koszula z kołnierzykiem punktowym jest odpowiednia do noszenia na co dzień z krawatem, a także do noszenia na co dzień z usuniętym krawatem.

Kołnierzyk zapinany na guziki: guziki przytrzymują kołnierzyk, nadając temu stylowi uniwersalny wygląd i można go nosić z krawatem lub bez, na wiele różnych okazji.