ajaxLoader

Moda Damska, Zegarki, Zegarki Na Co Dzień

Dlaczego warto wyposażyć się w zegarek?

Zegarek nadal działa jako symbol statusu i musi mieć modę. Czy kiedy idziesz na spotkania biznesowe, czujesz, że czegoś Ci brakuje? Szanse są takie, że zegarek nadaje profesjonalny wygląd. Oczywiście, jeśli zamierzasz odzyskać tron ​​mody ze smartfona, musisz przestrzegać kilku zasad, aby zmaksymalizować swój zegarek.

Dobrą rzeczą, o której należy pamiętać przy zegarkach, jest dopasowanie metalu do innej biżuterii. Jeśli jesteś w związku małżeńskim lub i tak nosisz pierścionki, rozważ połączenie srebra ze srebrem, brązem i złotem w ten sam sposób. Zderzające się kolory mogą często rozpraszać uwagę, więc miej oko na to, co łączysz w pary. I pamiętaj, aby zwracać uwagę na szczegóły, ponieważ Twoje kolczyki lub bransoletki mogą zepsuć wygląd, jeśli nie zostaną odpowiednio dopasowane.

Gdy wybierasz bardziej ekskluzywny wygląd, subtelność jest zawsze lepsza, zwłaszcza jeśli twoja stylizacja ma być w centrum uwagi. Głębokie dekolty i wysadzane diamentami zegarki nie są przyjemne. Mając to na uwadze, jeśli jest to mniej zaprojektowany zegarek, z pewnością będziesz w stanie go zdjąć. Najważniejszą rzeczą do rozważenia przy zegarku są inne akcesoria. Ogólnie rzecz biorąc, możesz mieć pewną wyrozumiałość ze swoimi kolczykami, jeśli chodzi o dopasowanie.

W strojach zorientowanych na biznes, coś wyrafinowanego głośnego może działać bardzo dobrze. Nieco bardziej zaprojektowany zegarek może znacznie zwiększyć moc i charakter. Czasami, aby przełamać lody, wystarczy dobrze wystylizowany zegarek. Oczywiście obowiązują tu te same zasady dotyczące ekskluzywnego wyglądu, więcej metalu do zegarka biznesowego jest dobre, ale nie pozwól, aby było tak głośno, że wydaje się nieprofesjonalne.

Jeśli chodzi o casual, prawie wszystko jest możliwe. Zegarki ze skóry, plastiku i metalu są w pełni dopuszczalne. Możesz swobodnie budować swój strój wokół modnego zegarka lub kontynuować subtelność. To Twój wybór.